counter create hit

مطالب مرتبط:

باور کردنی نیست، او همان راسل کرو است؟

جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، فیلم و عکس هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» ...

ادامه همکاری با روسیه تا رسیدن به امنیت در سوریه

رئیس جمهور گفت: روابط و همکاری های نزدیک ایران و روسیه در خصوص سوریه و صلح و امنیت در منطقه بسیار تأثیرگذار بوده است.

دشت های طلایی ؛ تو سلوز

«دشت های طلایی / Fields of Gold» یکی از قطعات استینگ است که گروه توسلوز با دو ساز چلو کاور کرده است. این اجرا را در تابناک می بینید و می شنوید.

امیر قطر با ترامپ دیدار کرد

شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی امیر قطر با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دیدار کرد.

چگونه به سوال های اقتصادی کودکمان جواب دهیم

پرسش های کودکانه، پاسخ های عاقلانه ادامه...

روابط دولت با مجلس کماکان خوب است

معاون پارلمانی رییس جمهور با رد برخی اظهارات درباره وجود اختلاف میان دولت و مجلس، گفت: کماکان روابط مان با مجلس و هیات رییسه خوب است.

قیام اپل دیده بان: Empire of swiss watches سقوط از هم جدا

خیزش اپل واچ: امپراطوری ساعت های سوئیسی فرو می ریزد

خدمات در اقتصاد جهانی - الهام وجود دارد: اپل یکی از بزرگترین تولید کنندگان در جهان است. اما سوال این است که چه مقدار ؟ بر اساس آمار منتشر شده ، در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ از این صنعت به نظر می رسد سوئیس. این گزارش از درختان و انتقال بازنشسته و گزارش تحلیلگران صنعتی بهداشت و درمان (Canalys) ایدز (IDC) و همچنین درایو جنبش فدراسیون صنعت ساعت در سوئیس به دست آمده است. بهداشت تخمین می زند که اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ حدود ۸ میلیون ساعت از فروش به پایان رسید. اپل به ساخت و تولید آی فون. در حال حاضر سیستم های گرمسیری فروش ساعت‌های هوشمندش از مجموع فروش سه شرکت معروف رولکس، امگا و سواچ جلو زده است. شرکت اپل تنها ۴ سال است که ساعت تولید می‌کند. این در حالی است که شرکت‌های سوئیسی چندین قرن است که تولید ساعت را در کارنامه خود دارند. اپل آمار رسمی از فروش اپل‌واچ منتشر نمی‌کند که این امر مقایسه فروش را با شرکت‌های دیگر، دشوار می‌کند. در عوض، فروش ساعت‌های اپل در دسته «محصولات دیگر» قرار می‌گیرد. برای مدتی به‌خصوص در سال ۲۰۱۶، به نظر می‌رسید که میزان رشد محصولات جانبی اپل نظیر اپل‌واچ متوقف شده است. اما بر اساس داده‌های ارائه‌شده از سوی مقامات رسمی اپل در اوایل ماه جاری، این امکان برای تحلیل‌گران فراهم شده تا با دقت بیشتری در مورد تخمین‌ واحدها و درآمدها اقدام کنند. تیم کوک، مدیرعامل شرکت اپل در اولین روز از ماه فوریه اعلام کرد: سه ماه پایانی سال ۲۰۱۷، بهترین فصل فروش ساعت‌های اپل با بیش از ۵۰ درصد افزایش درآمد و دو رقمی شدن نرخ رشد فروش در همه بخش‌های جغرافیایی بود. پیش از انتشار این برآوردها، مقایسه فروش اپل‌واچ با صنعت ساعت‌سازی سوئیس، مقایسه‌ای خنده‌دار به نظر می‌آمد. ساعت‌های سوئیسی مثل رولکس، قطعاتی لوکس به حساب می‌آیند که گاهی قیمت آن‌ها به ده‌ها هزار دلار می‌رسد. اما محصولات شرکت‌های سوئیسیِ دیگر مثل سواچ، به شکل انبوه و هم‌رده با آخرین اپل‌‌واچ -حدود ۱۸۰ دلار- در بازار یافت می‌شوند. بنابراین به نظر می‌رسد، شکست ساعت‌سازان سوئیسی توسط اپل، گامی بزرگ برای این غول تکنولوژی به حساب می‌آید. شرکت‌‌های دیگری نظیر سامسونگ و برخی شرکای گوگل هم در صنعت ساعت‌سازی حضور دارند، اما از نظر نرخ فروش به هیچ‌وجه با اپل‌واچ برابری نمی‌کنند. شرکت اپل تنها چشم خود را به بازار ساعت‌های هوشمند ندوخته است و قصد دارد محصولی ارائه دهد که تمام فناوری‌ها را روی بدن کاربران بیاورد. در ماه‌های اخیر تیم کوک در مورد کسب‌وکارِ گجت‌های پوشیدنی اپل یا فروش ساعت به علاوه فروش هدفون –بیتس (Beats) و ایرپاد (AirPod) صحبت کرده است. وی در اوایل ماه جاری اعلام کرد: گجت‌های پوشیدنی اپل دومین و بزرگ‌ترین عامل کمک‌کننده به افزایش رشد درآمد شرکت پس از آیفون بوده است و این آمار برای کسب‌وکاری که تنها ۳ سال از آغاز آن می‌گذرد، چشمگیر است. اگرچه دسته‌بندی اپل‌واچ در حال حاضر کوچک و محدود است، اما به راحتی می‌توان تصور کرد که اپل این محصول خود را به وسیله بندهای هوشمند یا شاید هم عینک هوشمند توسعه دهد. حالا که اپل موفق شده شرکت‌های قدیمی ساعت‌ساز را شکست دهد، شاید به زودی مردم مقایسه محصولات پوشیدنی اپل با محصولات شرکت‌هایی چون نایکی (Nike) را شروع کنند.